SA8.5-E3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA8.5-E3/73 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SA8.5-E3/73
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 8.5VWM 15.9VC DO204AC
Ngā Rauemi: SA8.5-E3/73.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SA8.5-E3/73
Tau Wae SA8.5-E3/73 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 5326 pcs Pepa Raraunga SA8.5-E3/73.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 9.44V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 8.5V Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AC (DO-15)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 500W Power - Peak Pulse 31.4A
Ko te poari DO-204AC, DO-15, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SA8.5-E3/73 Whakaahuatanga TVS DIODE 8.5VWM 15.9VC DO204AC
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.9V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SA8.5
SA8.5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.5V 15.12V DO204AC
I roto i te taonga: 377881 pcs
Tikiake: SA8.5.pdf
RFQ
SA8.0CHE3/73
SA8.0CHE3/73
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8VWM 15VC DO204AC
I roto i te taonga: 4895 pcs
Tikiake: SA8.0CHE3/73.pdf
RFQ
SA8.5A R0G
SA8.5A R0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AC
Tikiake: SA8.5A R0G.pdf
SA8.0HE3/73
SA8.0HE3/73
Tikiake: SA8.0HE3/73.pdf
SA8.5A
SA8.5A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse