SA6.5CHE3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA6.5CHE3/73 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SA6.5CHE3/73
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC DO204AC
Ngā Rauemi: SA6.5CHE3/73.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SA6.5CHE3/73
Tau Wae SA6.5CHE3/73 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 5266 pcs Pepa Raraunga SA6.5CHE3/73.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 7.22V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 6.5V Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AC (DO-15)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 500W Power - Peak Pulse 40.7A
Ko te poari DO-204AC, DO-15, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SA6.5CHE3/73 Whakaahuatanga TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC DO204AC
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.3V Capacitance @ Frequency -