SA43-E3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA43-E3/73 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SA43-E3/73
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 43VWM 76.7VC DO204AC
Ngā Rauemi: SA43-E3/73.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SA43-E3/73
Tau Wae SA43-E3/73 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 4673 pcs Pepa Raraunga SA43-E3/73.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 47.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 43V Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AC (DO-15)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 500W Power - Peak Pulse 6.5A
Ko te poari DO-204AC, DO-15, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SA43-E3/73 Whakaahuatanga TVS DIODE 43VWM 76.7VC DO204AC
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 76.7V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SA43A
SA43A
Kaihanga: Fairchild/ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO15
I roto i te taonga: 4769 pcs
Tikiake: SA43A.pdf
RFQ
SA43-13EWA
SA43-13EWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.43"
I roto i te taonga: 66918 pcs
Tikiake: SA43-13EWA.pdf
RFQ
SA43A B0G
SA43A B0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43V 69.4V DO204AC
Tikiake: SA43A B0G.pdf
SA43-E3/54
SA43-E3/54
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43V 76.7V DO204AC
Tikiake: SA43-E3/54.pdf
SA43-13YWA
SA43-13YWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.43"
Tikiake: SA43-13YWA.pdf
SA43A R0G
SA43A R0G
Tikiake: SA43A R0G.pdf
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43V 69.4V AXIAL
Tikiake: SA43A.pdf
SA43-13SRWA
SA43-13SRWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.43"
Tikiake: SA43-13SRWA.pdf
Tikiake: SA43-11YWA.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
SA43A A0G
SA43A A0G
Tikiake: SA43A A0G.pdf
SA43-13GWA
SA43-13GWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.43"
Tikiake: SA43-13GWA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel