SA40C-E3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA40C-E3/73 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SA40C-E3/73
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 40VWM 71.4VC DO204AC
Ngā Rauemi: SA40C-E3/73.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SA40C-E3/73
Tau Wae SA40C-E3/73 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 4432 pcs Pepa Raraunga SA40C-E3/73.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 44.4V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 40V Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AC (DO-15)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 500W Power - Peak Pulse 7A
Ko te poari DO-204AC, DO-15, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SA40C-E3/73 Whakaahuatanga TVS DIODE 40VWM 71.4VC DO204AC
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71.4V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SA40CA R0G
SA40CA R0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 64.5V DO204AC
I roto i te taonga: 503897 pcs
Tikiake: SA40CA R0G.pdf
RFQ
SA40C-E3/54
SA40C-E3/54
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 71.4V DO204AC
I roto i te taonga: 5628 pcs
Tikiake: SA40C-E3/54.pdf
RFQ
SA40CA
SA40CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: SA40CA.pdf
SA40AHR0G
SA40AHR0G
Tikiake: SA40AHR0G.pdf
SA40AHE3/54
SA40AHE3/54
Tikiake: SA40AHE3/54.pdf
SA40CA A0G
SA40CA A0G
Tikiake: SA40CA A0G.pdf
SA40CA-E3/54
SA40CA-E3/54
Tikiake: SA40CA-E3/54.pdf
SA40C
SA40C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 67.73V DO204AC
Tikiake: SA40C.pdf
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 64.5V DO15
Tikiake: SA40CA.pdf
SA40ARLG
SA40ARLG
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 64.5V AXIAL
Tikiake: SA40ARLG.pdf
SA40AHE3/73
SA40AHE3/73
Tikiake: SA40AHE3/73.pdf
SA40CA B0G
SA40CA B0G
Tikiake: SA40CA B0G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel