SA28-E3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA28-E3/73 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SA28-E3/73
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 28VWM 50.1VC DO204AC
Ngā Rauemi: SA28-E3/73.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SA28-E3/73
Tau Wae SA28-E3/73 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 5891 pcs Pepa Raraunga SA28-E3/73.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 31.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28V Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AC (DO-15)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 500W Power - Peak Pulse 10A
Ko te poari DO-204AC, DO-15, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SA28-E3/73 Whakaahuatanga TVS DIODE 28VWM 50.1VC DO204AC
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50.1V Capacitance @ Frequency -