SA13CA-E3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA13CA-E3/54 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SA13CA-E3/54
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO204AC
Ngā Rauemi: SA13CA-E3/54.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SA13CA-E3/54
Tau Wae SA13CA-E3/54 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 497079 pcs Pepa Raraunga SA13CA-E3/54.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 14.4V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13V Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AC (DO-15)
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 500W Power - Peak Pulse 23.3A
Ko te poari DO-204AC, DO-15, Axial Ētahi Ingoa SA13CA-E3/54-ND
SA13CA-E3/54GITR
SA13CAE354
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks
Waehanga Kaihanga SA13CA-E3/54 Whakaahuatanga TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO204AC
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.5V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SA13CA B0G
SA13CA B0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 21.5V DO204AC