SA10CHE3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA10CHE3/73 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SA10CHE3/73
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 10VWM 18.8VC DO204AC
Ngā Rauemi: SA10CHE3/73.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SA10CHE3/73
Tau Wae SA10CHE3/73 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 5459 pcs Pepa Raraunga SA10CHE3/73.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.1V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 10V Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AC (DO-15)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 500W Power - Peak Pulse 26.6A
Ko te poari DO-204AC, DO-15, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SA10CHE3/73 Whakaahuatanga TVS DIODE 10VWM 18.8VC DO204AC
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.8V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SA10HE3/54
SA10HE3/54
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 18.8V DO204AC
I roto i te taonga: 5981 pcs
Tikiake: SA10HE3/54.pdf
RFQ
SA11
SA11
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 19.11V DO204AC