80ZLJ56M8X16
RubyconRubycon
80ZLJ56M8X16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 80ZLJ56M8X16
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.80ZLJ56M8X16.pdf2.80ZLJ56M8X16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 80ZLJ56M8X16
Tau Wae 80ZLJ56M8X16 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 268883 pcs Pepa Raraunga 1.80ZLJ56M8X16.pdf2.80ZLJ56M8X16.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 390mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 200 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C Te kaha 56µF