80TXW180MEFC8X40
RubyconRubycon
80TXW180MEFC8X40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 80TXW180MEFC8X40
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 80V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.80TXW180MEFC8X40.pdf2.80TXW180MEFC8X40.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 80TXW180MEFC8X40
Tau Wae 80TXW180MEFC8X40 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 80V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84058 pcs Pepa Raraunga 1.80TXW180MEFC8X40.pdf2.80TXW180MEFC8X40.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa TXW Ripple Current @ Low Frequency 1.01A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.02A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 180µF