63MU684M4532
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 63MU684M4532
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812
Ngā Rauemi: 63MU684M4532.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 63MU684M4532
Tau Wae 63MU684M4532 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24964 pcs Pepa Raraunga 63MU684M4532.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±20% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa PMLCAP®, MU
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 63MU684M4532X
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
Te kaha 0.68µF Nga tono DC Link, DC Filtering
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
63MXC12000MEFC35X50
63MXC12000MEFC35X50
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12000UF 20% 63V SNAP
I roto i te taonga: 14139 pcs
Tikiake: 63MXC12000MEFC35X50.pdf
RFQ
63MU684M4532
63MU684M4532
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812