63MU223M2012
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 63MU223M2012
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 20% 63VDC 0805
Ngā Rauemi: 63MU223M2012.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 63MU223M2012
Tau Wae 63MU223M2012 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 20% 63VDC 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61406 pcs Pepa Raraunga 63MU223M2012.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 0.022µF
Whakamutunga - Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa PMLCAP®, MU
Ripa Tae - Raatau Rawa DC Link, DC Filtering Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 63MU0.02202012X
63MU0.02202012X-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga 63MU223M2012
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 0.022µF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa Dielectric Acrylic, Metallized
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 20% 63VDC 0805 I teie nei - Te rerenga 63V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
63MU223M2012
63MU223M2012
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.022UF 20% 63VDC 0805