6.3TZV1500MDR110X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6.3TZV1500MDR110X10.5
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua SMD CAP
Ngā Rauemi: 1.6.3TZV1500MDR110X10.5.pdf2.6.3TZV1500MDR110X10.5.pdf3.6.3TZV1500MDR110X10.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6.3TZV1500MDR110X10.5
Tau Wae 6.3TZV1500MDR110X10.5 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga SMD CAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa TZV Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1500µF Nga tono Automotive