50YXH270KEFC10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 50YXH270KEFC10X20
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.50YXH270KEFC10X20.pdf2.50YXH270KEFC10X20.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 50YXH270KEFC10X20
Tau Wae 50YXH270KEFC10X20 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 267754 pcs Pepa Raraunga 1.50YXH270KEFC10X20.pdf2.50YXH270KEFC10X20.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa YXH Ripple Current @ Low Frequency 610mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.22A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 60 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 270µF Nga tono General Purpose