50TRV1500M18X21.5
RubyconRubycon
50TRV1500M18X21.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 50TRV1500M18X21.5
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 1.50TRV1500M18X21.5.pdf2.50TRV1500M18X21.5.pdf3.50TRV1500M18X21.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 50TRV1500M18X21.5
Tau Wae 50TRV1500M18X21.5 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa TRV Ripple Current @ Low Frequency 990mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.65A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 1189-3575-6
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 72 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
50TRV1500MTPAVB18X21.5
50TRV1500MTPAVB18X21.5
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 50V SMD
I roto i te taonga: 42258 pcs
Tikiake: 50TRV1500MTPAVB18X21.5.pdf
RFQ
50TRV390M12.5X16
50TRV390M12.5X16
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 50V SMD