50NXA330MEFC12.5X25
RubyconRubycon
50NXA330MEFC12.5X25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 50NXA330MEFC12.5X25
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.50NXA330MEFC12.5X25.pdf2.50NXA330MEFC12.5X25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 50NXA330MEFC12.5X25
Tau Wae 50NXA330MEFC12.5X25 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 112528 pcs Pepa Raraunga 1.50NXA330MEFC12.5X25.pdf2.50NXA330MEFC12.5X25.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa NXA Ripple Current @ Low Frequency 364mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 436.8mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF