50MU334K3216
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 50MU334K3216
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC 1206
Ngā Rauemi: 50MU334K3216.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 50MU334K3216
Tau Wae 50MU334K3216 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5952 pcs Pepa Raraunga 50MU334K3216.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa PMLCAP®, MU
Ratonga - Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Te kaha 0.33µF