4SW270M2.9X7.3
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4SW270M2.9X7.3
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD
Ngā Rauemi: 4SW270M2.9X7.3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4SW270M2.9X7.3
Tau Wae 4SW270M2.9X7.3 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104325 pcs Pepa Raraunga 4SW270M2.9X7.3.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa PC-CON, SW
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.114" (2.90mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 270µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4SW150M
4SW150M
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
I roto i te taonga: 4787 pcs
Tikiake: 4SW150M.pdf
RFQ
4SW270M
4SW270M
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V SMD