450KXF100MEFCSN30X20
RubyconRubycon
450KXF100MEFCSN30X20 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 450KXF100MEFCSN30X20
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Ngā Rauemi: 1.450KXF100MEFCSN30X20.pdf2.450KXF100MEFCSN30X20.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 450KXF100MEFCSN30X20
Tau Wae 450KXF100MEFCSN30X20 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37836 pcs Pepa Raraunga 1.450KXF100MEFCSN30X20.pdf2.450KXF100MEFCSN30X20.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa KXF Ripple Current @ Low Frequency 610mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 854mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF