450CXW150MEFC18X40
RubyconRubycon
450CXW150MEFC18X40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 450CXW150MEFC18X40
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.450CXW150MEFC18X40.pdf2.450CXW150MEFC18X40.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 450CXW150MEFC18X40
Tau Wae 450CXW150MEFC18X40 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40227 pcs Pepa Raraunga 1.450CXW150MEFC18X40.pdf2.450CXW150MEFC18X40.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa CXW Ripple Current @ Low Frequency 970mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.455A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 1189-4011
450CXW150MEFC18X40-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose