400MXK470MEFCSN35X30
RubyconRubycon
400MXK470MEFCSN35X30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 400MXK470MEFCSN35X30
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: 1.400MXK470MEFCSN35X30.pdf2.400MXK470MEFCSN35X30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 400MXK470MEFCSN35X30
Tau Wae 400MXK470MEFCSN35X30 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19685 pcs Pepa Raraunga 1.400MXK470MEFCSN35X30.pdf2.400MXK470MEFCSN35X30.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa MXK Ripple Current @ Low Frequency 1.69A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.366A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tray
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 1189-3459
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose