400CXW180MEFC16X50
RubyconRubycon
400CXW180MEFC16X50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 400CXW180MEFC16X50
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.400CXW180MEFC16X50.pdf2.400CXW180MEFC16X50.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 400CXW180MEFC16X50
Tau Wae 400CXW180MEFC16X50 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29060 pcs Pepa Raraunga 1.400CXW180MEFC16X50.pdf2.400CXW180MEFC16X50.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa CXW Ripple Current @ Low Frequency 1.08A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.62A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 45 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 180µF