35MU683M2012
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35MU683M2012
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 20% 35VDC 0805
Ngā Rauemi: 35MU683M2012.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35MU683M2012
Tau Wae 35MU683M2012 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 20% 35VDC 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58879 pcs Pepa Raraunga 35MU683M2012.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 35V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±20% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa PMLCAP®, MU
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 35MU0.06802012X
35MU0.06802012X-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.068µF Nga tono DC Link, DC Filtering