35MU335M4532
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35MU335M4532
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.3UF 20% 35VDC 1812
Ngā Rauemi: 35MU335M4532.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35MU335M4532
Tau Wae 35MU335M4532 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 3.3UF 20% 35VDC 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22245 pcs Pepa Raraunga 35MU335M4532.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 3.3µF
Whakamutunga - Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa PMLCAP®, MU
Ripa Tae - Raatau Rawa DC Link, DC Filtering Ko te poari 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa 35MU3.304532X
35MU3.304532X-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga 35MU335M4532
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 3.3µF ±20% Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa Dielectric Acrylic, Metallized
Whakaahuatanga CAP FILM 3.3UF 20% 35VDC 1812 I teie nei - Te rerenga 35V