35ML12MEFCT55X5
RubyconRubycon
35ML12MEFCT55X5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35ML12MEFCT55X5
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.35ML12MEFCT55X5.pdf2.35ML12MEFCT55X5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35ML12MEFCT55X5
Tau Wae 35ML12MEFCT55X5 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1203501 pcs Pepa Raraunga 1.35ML12MEFCT55X5.pdf2.35ML12MEFCT55X5.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa ML Ripple Current @ Low Frequency 34mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 12µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 12µF Nga tono General Purpose