25ZLG820MEFC10X23
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25ZLG820MEFC10X23
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.25ZLG820MEFC10X23.pdf2.25ZLG820MEFC10X23.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25ZLG820MEFC10X23
Tau Wae 25ZLG820MEFC10X23 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 216686 pcs Pepa Raraunga 1.25ZLG820MEFC10X23.pdf2.25ZLG820MEFC10X23.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ZLG Ripple Current @ Low Frequency 1.416A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.36A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 13 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Te kaha 820µF Nga tono General Purpose