25YXA330MEFCT810X12.5
RubyconRubycon
25YXA330MEFCT810X12.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25YXA330MEFCT810X12.5
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.25YXA330MEFCT810X12.5.pdf2.25YXA330MEFCT810X12.5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25YXA330MEFCT810X12.5
Tau Wae 25YXA330MEFCT810X12.5 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa YXA Ripple Current @ Low Frequency 335mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF