25TXV33M6.3X6.1
RubyconRubycon
25TXV33M6.3X6.1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25TXV33M6.3X6.1
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 1.25TXV33M6.3X6.1.pdf2.25TXV33M6.3X6.1.pdf3.25TXV33M6.3X6.1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25TXV33M6.3X6.1
Tau Wae 25TXV33M6.3X6.1 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa TXV Ripple Current @ Low Frequency 31.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 70mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 1189-2117-2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1 Ohm 1000 Hrs @ 125°C
Te kaha 33µF Nga tono Automotive