25MU685MC44532
RubyconRubycon
25MU685MC44532 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25MU685MC44532
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6.8UF 20% 25VDC 1812
Ngā Rauemi: 25MU685MC44532.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25MU685MC44532
Tau Wae 25MU685MC44532 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 6.8UF 20% 25VDC 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18571 pcs Pepa Raraunga 25MU685MC44532.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 25V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±20% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa PMLCAP®, MU
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 1189-2528-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 5 (48 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
Te kaha 6.8µF Nga tono DC Link, DC Filtering