25LSQ56000MEFC36X118
RubyconRubycon
25LSQ56000MEFC36X118 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25LSQ56000MEFC36X118
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56000UF 20% 25V SCREW
Ngā Rauemi: 1.25LSQ56000MEFC36X118.pdf2.25LSQ56000MEFC36X118.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25LSQ56000MEFC36X118
Tau Wae 25LSQ56000MEFC36X118 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56000UF 20% 25V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5055 pcs Pepa Raraunga 1.25LSQ56000MEFC36X118.pdf2.25LSQ56000MEFC36X118.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.417" Dia (36.00mm)
Raupapa LSQ Ripple Current @ Low Frequency 8.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.072A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.500" (12.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 4.803" (122.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 56000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 56000µF