250MXC220MEFC22X25
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 250MXC220MEFC22X25
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: 1.250MXC220MEFC22X25.pdf2.250MXC220MEFC22X25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 250MXC220MEFC22X25
Tau Wae 250MXC220MEFC22X25 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46098 pcs Pepa Raraunga 1.250MXC220MEFC22X25.pdf2.250MXC220MEFC22X25.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa MXC Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF