200MXG1200MEFC30X35
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 200MXG1200MEFC30X35
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: 1.200MXG1200MEFC30X35.pdf2.200MXG1200MEFC30X35.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 200MXG1200MEFC30X35
Tau Wae 200MXG1200MEFC30X35 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 18576 pcs Pepa Raraunga 1.200MXG1200MEFC30X35.pdf2.200MXG1200MEFC30X35.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa MXG Ripple Current @ Low Frequency 2.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.975A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF