16ZLQ1800MEFC10X20
RubyconRubycon
16ZLQ1800MEFC10X20 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16ZLQ1800MEFC10X20
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.16ZLQ1800MEFC10X20.pdf2.16ZLQ1800MEFC10X20.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16ZLQ1800MEFC10X20
Tau Wae 16ZLQ1800MEFC10X20 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 247676 pcs Pepa Raraunga 1.16ZLQ1800MEFC10X20.pdf2.16ZLQ1800MEFC10X20.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ZLQ Ripple Current @ Low Frequency 1.278A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.13A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 1189-3633
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 18 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1800µF