16YXA330MEFCTA8X11.5
Hua Hua
Tau Wae: 16YXA330MEFCTA8X11.5
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.16YXA330MEFCTA8X11.5.pdf2.16YXA330MEFCTA8X11.5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16YXA330MEFCTA8X11.5
Tau Wae 16YXA330MEFCTA8X11.5 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4582 pcs Pepa Raraunga 1.16YXA330MEFCTA8X11.5.pdf2.16YXA330MEFCTA8X11.5.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa YXA Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 324mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose