16TWL10KEFC6.3X11
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16TWL10KEFC6.3X11
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 10% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.16TWL10KEFC6.3X11.pdf2.16TWL10KEFC6.3X11.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16TWL10KEFC6.3X11
Tau Wae 16TWL10KEFC6.3X11 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 10% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 877932 pcs Pepa Raraunga 1.16TWL10KEFC6.3X11.pdf2.16TWL10KEFC6.3X11.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa TWL Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 10µF