16TRV1800M12.5X16
RubyconRubycon
16TRV1800M12.5X16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16TRV1800M12.5X16
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 1.16TRV1800M12.5X16.pdf2.16TRV1800M12.5X16.pdf3.16TRV1800M12.5X16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16TRV1800M12.5X16
Tau Wae 16TRV1800M12.5X16 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa TRV Ripple Current @ Low Frequency 720mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 1189-3540-6
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 74 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 1800µF