16TGV820M12.5X13.5
RubyconRubycon
16TGV820M12.5X13.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16TGV820M12.5X13.5
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 1.16TGV820M12.5X13.5.pdf2.16TGV820M12.5X13.5.pdf3.16TGV820M12.5X13.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16TGV820M12.5X13.5
Tau Wae 16TGV820M12.5X13.5 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa TGV Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 1189-2672-2
16TGV820M012.5X13.5
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 92 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 92 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C
Te kaha 820µF Nga tono Automotive