16PK100MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16PK100MEFC5X11
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM RAD
Ngā Rauemi: 1.16PK100MEFC5X11.pdf2.16PK100MEFC5X11.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16PK100MEFC5X11
Tau Wae 16PK100MEFC5X11 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1069075 pcs Pepa Raraunga 1.16PK100MEFC5X11.pdf2.16PK100MEFC5X11.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa PK Ripple Current @ Low Frequency 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 210mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose