160YXF6.8KEFCTA8X11.5
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 160YXF6.8KEFCTA8X11.5
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 10% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.160YXF6.8KEFCTA8X11.5.pdf2.160YXF6.8KEFCTA8X11.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 160YXF6.8KEFCTA8X11.5
Tau Wae 160YXF6.8KEFCTA8X11.5 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 10% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±10%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa YXF Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 6.8µF