10ZLQ1800MEFC10X16
RubyconRubycon
10ZLQ1800MEFC10X16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10ZLQ1800MEFC10X16
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 10V T/H
Ngā Rauemi: 1.10ZLQ1800MEFC10X16.pdf2.10ZLQ1800MEFC10X16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10ZLQ1800MEFC10X16
Tau Wae 10ZLQ1800MEFC10X16 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 10V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 299739 pcs Pepa Raraunga 1.10ZLQ1800MEFC10X16.pdf2.10ZLQ1800MEFC10X16.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ZLQ Ripple Current @ Low Frequency 1.158A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.93A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 1189-3617
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 25 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1800µF