10VXG12000MEFC22X35
RubyconRubycon
Rubycon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10VXG12000MEFC22X35
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12000UF 20% 10V SNAP
Ngā Rauemi: 1.10VXG12000MEFC22X35.pdf2.10VXG12000MEFC22X35.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10VXG12000MEFC22X35
Tau Wae 10VXG12000MEFC22X35 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 12000UF 20% 10V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42900 pcs Pepa Raraunga 1.10VXG12000MEFC22X35.pdf2.10VXG12000MEFC22X35.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa VXG Ripple Current @ Low Frequency 1.85A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1275A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 12000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 12000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
10VW1
10VW1
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
I roto i te taonga: 3185 pcs
Tikiake: 10VW1.pdf
RFQ
10VXG18000MEFC25X35
10VXG18000MEFC25X35
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 18000UF 20% 10V SNAP
I roto i te taonga: 40500 pcs
Tikiake: 10VXG18000MEFC25X35.pdf
RFQ
10VXG27000MEFC25X45
10VXG27000MEFC25X45
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27000UF 20% 10V SNAP
Tikiake: 10VXG27000MEFC25X45.pdf
10VV1
10VV1
Tikiake: 10VV1.pdf
10VXG15000MEFC25X30
10VXG15000MEFC25X30
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 10V SNAP
Tikiake: 10VXG15000MEFC25X30.pdf
10VR7M
10VR7M
Tikiake: 10VR7M.pdf
10VS1
10VS1
Whakaahuatanga: LINE FILTER 120/250VAC 10A CHASS