100TXW150MEFC10X30
RubyconRubycon
100TXW150MEFC10X30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100TXW150MEFC10X30
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.100TXW150MEFC10X30.pdf2.100TXW150MEFC10X30.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100TXW150MEFC10X30
Tau Wae 100TXW150MEFC10X30 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109141 pcs Pepa Raraunga 1.100TXW150MEFC10X30.pdf2.100TXW150MEFC10X30.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa TXW Ripple Current @ Low Frequency 1.05A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 100TXW150MEFCEFR10X30
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose