100ST104MB23225
RubyconRubycon
100ST104MB23225 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100ST104MB23225
Kaihanga / Waitohu: Rubycon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 1210
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100ST104MB23225
Tau Wae 100ST104MB23225 Kaihanga Rubycon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42677 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±20% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa PMLCAP®, ST
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 1189-2042-2
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) Te kaha 0.1µF