USR2G-100RX2
RiedonRiedon
USR2G-100RX2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USR2G-100RX2
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Ngā Rauemi: USR2G-100RX2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USR2G-100RX2
Tau Wae USR2G-100RX2 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 100 OHM 0.6W 0.01% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5553 pcs Pepa Raraunga USR2G-100RX2.pdf
Te manawanui ±0.01% Te Tae Tema ±1ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Raupapa USR Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa USR 2-0808 100 OHM 0.01% 1PPM
USR 2-0808 100 OHM D 0.01% 1PPM