USR2C-30KB8
RiedonRiedon
USR2C-30KB8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: USR2C-30KB8
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 30K OHM 6W 0.1% TO220
Ngā Rauemi: USR2C-30KB8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o USR2C-30KB8
Tau Wae USR2C-30KB8 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 30K OHM 6W 0.1% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7227 pcs Pepa Raraunga USR2C-30KB8.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±3ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm)
Raupapa USR Tuhinga 30 kOhms
Mana (Watts) 6W Packaging Tube
Paa / Case TO-220-2 Ētahi Ingoa USR 2-T220B 30000.00 OHM 0.1% 3PPM
USR 2-T220B 30000.00 OHM 0.1% 3PPM-ND
USR 2-T220B 30000.00 OHM D 0.1% 3PPM
USR 2-T220B 30000.00 OHM D 0.1% 3PPM-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 30 kOhms ±0.1% 6W Through Hole Resistor TO-220-2 Metal Foil Te hanganga Metal Foil