UB15-15RF1
RiedonRiedon
UB15-15RF1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UB15-15RF1
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES 15 OHM 15W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.UB15-15RF1.pdf2.UB15-15RF1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UB15-15RF1
Tau Wae UB15-15RF1 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES 15 OHM 15W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63831 pcs Pepa Raraunga 1.UB15-15RF1.pdf2.UB15-15RF1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Raupapa UB Tuhinga 15 Ohms
Mana (Watts) 15W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 696-1722
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Ohms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Te hanganga Wirewound