UAL50-330RF8
RiedonRiedon
UAL50-330RF8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UAL50-330RF8
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 330 OHM 1% 50W
Ngā Rauemi: 1.UAL50-330RF8.pdf2.UAL50-330RF8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UAL50-330RF8
Tau Wae UAL50-330RF8 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 330 OHM 1% 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53780 pcs Pepa Raraunga 1.UAL50-330RF8.pdf2.UAL50-330RF8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Raupapa UAL
Tuhinga 330 Ohms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa 696-1298
UAL50-330RF8-ND
UAL50330RF8
Tae Mahi -55°C ~ 275°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound