UAL5-7R5F8
RiedonRiedon
UAL5-7R5F8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UAL5-7R5F8
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 7.5 OHM 1% 7.5W
Ngā Rauemi: 1.UAL5-7R5F8.pdf2.UAL5-7R5F8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UAL5-7R5F8
Tau Wae UAL5-7R5F8 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 7.5 OHM 1% 7.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53867 pcs Pepa Raraunga 1.UAL5-7R5F8.pdf2.UAL5-7R5F8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm) Raupapa UAL
Tuhinga 7.5 Ohms Mana (Watts) 7.5W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa 696-1304
UAL5-7R5F8-ND
UAL57R5F8
Tae Mahi -55°C ~ 275°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 7.5 Ohms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound