UAL5-200RF8
RiedonRiedon
UAL5-200RF8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UAL5-200RF8
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 200 OHM 1% 7.5W
Ngā Rauemi: 1.UAL5-200RF8.pdf2.UAL5-200RF8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UAL5-200RF8
Tau Wae UAL5-200RF8 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 200 OHM 1% 7.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38404 pcs Pepa Raraunga 1.UAL5-200RF8.pdf2.UAL5-200RF8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm) Raupapa UAL
Tuhinga 200 Ohms Mana (Watts) 7.5W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor