UAL25-2R5F8
RiedonRiedon
UAL25-2R5F8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UAL25-2R5F8
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 2.5 OHM 1% 25W
Ngā Rauemi: 1.UAL25-2R5F8.pdf2.UAL25-2R5F8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UAL25-2R5F8
Tau Wae UAL25-2R5F8 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 2.5 OHM 1% 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39568 pcs Pepa Raraunga 1.UAL25-2R5F8.pdf2.UAL25-2R5F8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm) Raupapa UAL
Tuhinga 2.5 Ohms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tae Whakatu Flanges
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.575" (14.60mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.5 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor