UAL25-100RF8
RiedonRiedon
UAL25-100RF8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UAL25-100RF8
Kaihanga / Waitohu: Riedon
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 100 OHM 1% 25W
Ngā Rauemi: 1.UAL25-100RF8.pdf2.UAL25-100RF8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UAL25-100RF8
Tau Wae UAL25-100RF8 Kaihanga Riedon
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 100 OHM 1% 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57238 pcs Pepa Raraunga 1.UAL25-100RF8.pdf2.UAL25-100RF8.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm) Raupapa UAL
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa 696-1496
UAL-25 100 OHM 1%
UAL-25-100F
UAL-25-100F-ND
UAL25-100RF8-ND
UAL25100RF8
Tae Mahi -55°C ~ 275°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.575" (14.60mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound